13 Eylül 2012 Perşembe

Büyük Söylemişim

Büyük söylemişim arkadaşlar ! Hem de çok büyük söylemişim ! Bu yazımda dedim ki size , bundan önceki temamı değiştirdiğimde "artık değiştirmem,değiştirsem bile yılda bir olur " demiştim.Hatta ikide bir temamı değiştirdiğimden dolayı siz de nereyi geldiğinizi şaşırıyorsunuz" diye kendimi sizin yerinize koymuştum. Olmadı !Yapamadım !
Belki de yüce evren benim bu habire değişmek isteyen tabiatıma bir lütuf eyledi .Ama bu bana pahalıya patladı !
Yaz başında odamda bir değişiklik yapmıştım.Sonbahara girerken yine odamda değişiklik yaptım.Ama bu değişiklik kapsam olarak blog sayfamı içermiyordu hani :(

Bu kez ben istemedim değiştirmeyi .Tamamen bir beceriksizliğim sonucu herşey birbirine girdi.Balık hafızam bundan önceki süreci unuttuğu için temamın kodları da birbirine girdi.Eski temamı yüklediğim yerden tekrar indireyim dedim.Cık ! Olmadı ! Sil baştan herşeyi düzenlemek durumunda kaldım.

Ben de değiştireyim bari dedim.O kadar çok tema var ki !Hepsi de güzel.Değiştirmişken dedim, arkası düz olsun istedim .Yine kararsız kararsız ,ne seçsem  diye ikilemdeyken bir anda bu temayı seçiverdim.

Bir kaç düzeltilmesi gereken şeyler var sadece.Bir kaç widget eklenecek.Onlar halolmadıkça da başka bir şey yazasım gelmiyor.

Aslında bir nevi kendime nazar değdirdim galiba.Çünkü daha geçen gün Supercellma'cım ile yazışmamızda nasıl bir mutlulukla yazdığımdan bahsediyordum ona. Bir daha mı ! Söylemeyeceğim işte :-))
Neyse öfkemi yutup hemen hemen blogumu okunacak kadar  (şimdilik) yoluna koydum.
Buna da şükür diyeceğiz sevgili blog yazarları dostlarım:-))
Beni bekleyin ,dönüşüm bomba gibi olacak !
Yorum Gönder