18 Ağustos 2012 Cumartesi

Bloguma Bayram İçin Yeni Ciciler Aldık,

Ben bugünlerde blog işine çok sardırdım arkadaşlar,
Baktım kayıtlara da ağustos ayı yazılarım diğer aylarda yayınladığım kayıtlara göre açık ara önde gidiyor.Ne kadar çok şey paylaşmışım,şu bir ay içinde ! Şaştım doğrusu !

Daha da aklımda olanlar var hani yazılmayı bekleyen .Artık kendime yazı takvimi bile çıkardım hani. Paylaşacağım ,aklıma gelen yeni yazı başlıklarını not defterime kaydediyorum. Anlayacağınız gündem belli :-)

Sanırım bu ayda bu kadar kayıtın olmasında benim evde bolca vakit geçirişimin de payı var. Sanırım mı ....Oooo geri aldım bu kelimeyi ! Bunun artık sanırımı mı kaldı ,kuzucuklar :)

Ne zamandan beri temamı değiştireyim ,bir kaç şey ekleyeyim,bu kayıtı okudunuz şunu da ister misiniz şeklinde hanımefendi cümleler kurabilen blog widgetleri istiyordum.Ama hangi isimle aratıp ,o widgeti koyacağım diye düşünüyrodum kiiiiii : Bu konuda Supercellma'nın çok büyük desteğini ve bloguma yaptığı yeniliklerden büyük emek dolu çalışmalarını da aldım.Kendisine burda kocaman sevgilerimle beraber ,kucak dolusu teşekkürlerimi ve öpücüklerimi gönderiyorummmm.....Tema seçerken epey zorlandım.Beni yansıtan bir tema olmalıydı.Ama renkli de olmalıydı.Bir kere grinin ve kahvenin yoğun olduğu temalar çok hoşuma gitse de,kendimi bildiğim için ve kahvenin ve grinin beni bir süre sonra sıkabileceği ihtimaline karşı ,daha önemlisi pek çok tema seçeneği varken kafa bulandırmanın alemi yok ,diyerekten bu temada karar kıldım.Aslında tam da beni yansıtıyor bu tema :-))

Bir de benim bir yönüm var . Ben bir şeyden hemen sıkılıveren bir tip olduğum için,odamın dekarosyonunu bile muhtelif zamanlarda sık sık değiştirdiğim için ve bu temaya döndüğümde artık istediğim gibi zırt pırt değiştiremeyeceğim için bu köklü değişiklik benim standartta kalmamı sağlayacak.Artık bu bir ayda ,onbeşgünde bir olmaz da senede bir yenilik  oluverir,değil mi ama:)
Öteki türlü ne zaman blog sayfasını açsanız her bir defasında başka bir yere gelmiş gibi oluyordunuz.Bence bu benim istikrarlı olmam açısından başarılı bir girişim oldu !
Ha bir de ben bumerang üyesi de oldum.Yazarkafe'de ilk yazım yayınlandı.Ve ne tesadüftür ki ,çocukluğum denk geldi yazarkafenin ilk yazısına.


Ben supercellma'nın promosyon koduyla Bumerang üyesi oldum.Yazarkafeye katıldım.Siz de dilerseniz onun sayfasına uğrayabilir,onun promosyon koduyla Bumerang avantajlarından yazarlanabilirsiniz.Ramazan geldi gelecek ,nasıl geçecek bu yaz bilmiyoruz dedik,bayram da geldi çattı arkadaşlar !
Bundans onraki iki üç gün herkes bayramla ilgili yazılar yazmaya başlar zaten.Bakalım evlerimizden taşan bayram hikayelerinde kimler baş kahraman olacak....
Sevgiyle kalın.....
Yorum Gönder