Ana içeriğe atla

Büyük Söylemişim

Büyük söylemişim arkadaşlar ! Hem de çok büyük söylemişim ! Bu yazımda dedim ki size , bundan önceki temamı değiştirdiğimde "artık değiştirmem,değiştirsem bile yılda bir olur " demiştim.Hatta ikide bir temamı değiştirdiğimden dolayı siz de nereyi geldiğinizi şaşırıyorsunuz" diye kendimi sizin yerinize koymuştum. Olmadı !Yapamadım !
Belki de yüce evren benim bu habire değişmek isteyen tabiatıma bir lütuf eyledi .Ama bu bana pahalıya patladı !
Yaz başında odamda bir değişiklik yapmıştım.Sonbahara girerken yine odamda değişiklik yaptım.Ama bu değişiklik kapsam olarak blog sayfamı içermiyordu hani :(

Bu kez ben istemedim değiştirmeyi .Tamamen bir beceriksizliğim sonucu herşey birbirine girdi.Balık hafızam bundan önceki süreci unuttuğu için temamın kodları da birbirine girdi.Eski temamı yüklediğim yerden tekrar indireyim dedim.Cık ! Olmadı ! Sil baştan herşeyi düzenlemek durumunda kaldım.

Ben de değiştireyim bari dedim.O kadar çok tema var ki !Hepsi de güzel.Değiştirmişken dedim, arkası düz olsun istedim .Yine kararsız kararsız ,ne seçsem  diye ikilemdeyken bir anda bu temayı seçiverdim.

Bir kaç düzeltilmesi gereken şeyler var sadece.Bir kaç widget eklenecek.Onlar halolmadıkça da başka bir şey yazasım gelmiyor.

Aslında bir nevi kendime nazar değdirdim galiba.Çünkü daha geçen gün Supercellma'cım ile yazışmamızda nasıl bir mutlulukla yazdığımdan bahsediyordum ona. Bir daha mı ! Söylemeyeceğim işte :-))
Neyse öfkemi yutup hemen hemen blogumu okunacak kadar  (şimdilik) yoluna koydum.
Buna da şükür diyeceğiz sevgili blog yazarları dostlarım:-))
Beni bekleyin ,dönüşüm bomba gibi olacak !

Yorumlar

deeptone dedi ki…
ama böle çok güzel kiii.
:)
Profösör dedi ki…
Sabırsızlıkla bekliyoruz...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Güzel İnsanlar Biriktirmişim,

Bugün bir huysuzluk vardı üzerimde.Gece de uyuyamamışım.Sabah gözümü bankanın mesajıyla açtım.Sağolsunlar,bugün şerefine,alışveriş edeceğim noktalardan ne alırsam üç katı fazla puan vereceklermiş.Ben ise ihtiyacım olmadıkça alışveriş etmeyi seven bir tip olmadığımdan bu mesaj bana yaramadı.Sağolsunlar yine de sağır sultandan önce doğum günümü kutlama lütfunda bulundular.


Annem bugün  benim için  hazırlık yaparken  neli pasta  istediğimi sordu.Ben de beş karış suratla yapmamasını söyledim.Dedim ya ,doğum günüm benim için tam bir mutluluk kaynağı değil.Hatırlanmak,kutlanmak güzel şeyler.Sadece yanağıma iki öpücük ve seni seviyorum demeleri yeterli...Yoksa insanların benim için yorulmalarını istemiyorum.Hele hele oruçluyken...Ama annem bu...Koca kazık olmama rağmen tüm gününü mutfakta geçirme pahasına da olsa birbirinden leziz 4 çeşit yemeği yetiştirdi,üzerine bu moloz yığını düşmüş gibi duran bezmin bir kıza doğum günü pastası yaptı.Masayı da kurdu bir güzel...Gık bile demedi..Öyle keyi…

Küçücük Ufacık Evlerin Dekorasyon Modellleri

Bugünlerde dar ev dekorasyonlarına takıldım kaldım resmen.
1+1 ev düzen durumları anlayacağınız,
bugün bir ilk daha yapayım dedim.
çoğu kişi zaten biliyor az çok geniş evlerde ne kullanılıp kullanılmayacağını.Ama önemli olan dar ev dizaynı yapabilmek.Ben biraz araştırdım.Belki sizin de işinize yarayan bir kaç fikir olabilir diye paylaşıyorum.


Koridordaki ölü alanları değerlendirmek için uygun bir yol
Şayet sizin de böyle dar holünüz varsa bence uygulanması makul bir seçenek


Mutfağınız bu şekilde dar ise iki tarafı da tezgahlı yapmak yerine bir tarafı aynalı veya camlı büfe olarak tasarlamak mantıklı görünüyor.hem evi aydınlık hem de büyük gösteriyormuş öylesi.
yatak odası küçük.gardrop küçük sorununa küçük bir dolap çözümü.yatağın tepesindeki o dolap hoşuma gitmedi gerçi.bir dolabın kapağı aynalı biri ünlü bir ressamın tablosu olsa ne güzel olurdu ! Klimt desem ;-)
İşte bu da başka bir mutfak dekoru çeşiti.Üst dolabı benim zevkimi yansıtıyor.Kullanışlı.
Bu da başka bir mutfak dolabı re…

Aşk Yemini Filmini konuşuyoruz,hadi ne içiyorsanız onunla gelin :-))

Yapım:2011 - ABD

Tür:Dram,  Romantik,  

Süre: 104 dakika

Yönetmen:Michael Sucsy, 

Oyuncular:Rachel McAdams,
Channing Tatum,
Scott Speedman,
Sam Neill,
Jessica Lange

Müzisyen :  Rachel Portman,
Michael Brook, 

Görüntü Y.: Rogier Stoffers, 

Senaryo:Abby Kohn,
Stuart Sender,
Michael Sucsy,
Marc Silverstein,
Jason Katims, 
Yapımcı: Roger Birnbaum,
Jonathan Glickman,
Austin Hearst,
Paul Taublieb,
Susan Cooper,
Gary Barber, " Aşk Yemini " adlı filmi izledim bu akşam.Başrollerinde Rachel McAdams ve Chaning Tatum'un oynadığı bu film kimilerine göre tipik türk sinemasını çağrıştırsa da olayın kurgusu ajiteden uzakta bir gerçekliğin gözü oluyor.Oyunculuklar başarılıydı.Hikayenin kurgusunu da başarılı buldum.Olayın sonunu tahmin edemiyorsunuz.Eden varsa tebrik ederim : ama şunu itiraf etmenizi de beklerim;düşünün şimdi :
Kızın yaşadıkları,Leo'nun çırpınışları....Ne bileyim ya beni çok etkiledi.Ne kadar zor bir durum olsa gerek,çok seviyorsun,eşin/sevgilin seni unutuyor,ailesiyle…