Ana içeriğe atla

Bu Bulvar 'En Sosyal Blog' Olmaya AdayArkadaşlar,
Hani size söyledim ya ,bumerang katılımınız bekliyor, diye bir yazı görüyorum herkese bu çağrı geliyor mu diye...Kategorimi de bir türlü çözememiştim..

Girsem hangisine uygun olurum diye düşünürken ben...dedim ki kaybedeceğim ne var ki,sosyal blog olarak gir dedim.Gir ;hakediyorsan kazanırsın dedim.ayrıca başvurdun da hemen kabul mu edildin ,o ne özgüven o dedim :-)))Sabah bir başvurdum akşamına ileti geldi ,onaylandı diye:)

Her zamanki mantığım devreye girdi ,bardağın boş tarafından bakma ,dolu tarafından bak dedim kendi kendime. Olursa ne alâ ,olmazsa pekala ! Zaten ben her halükarda yazıyorum.Ödül alamasan da yine yazmaya devam edeceksin.Sen doğanda yazmak var,vazgeçebilir misin hiç ! Hiç :-))

An itibariyle bundan böyle ben de Bumerang ödüllerine adayım..Herkese başarılar dilerim:-))

Eğer siz de Şanselize Bulvarı'nın  En Sosyal Blog olduğunu düşünüyorsanız buraya  BURAYI ziyaret edebilirsiniz bloguma oy vermek için:)))

Sanırım söylemem gerekenleri söyledim.aman şöyle de böyle de diye kafanızı şişirip durmayacağım bundan böyle.Paşa gönlünüz sosyal olduğumu düşünüyorsa işte yolunuz burdan geçiyor;yok paşa gönlünüz 'sana gelene kadar ooo daha kimler var ' diyorsa e siz de haklısınız,canınız sağolsun :-))

Hem kurban bayramı hem de cumhuriyet bayramını geride bıraktık iyi ya da kötü.İşte bu bayramdan size sakladığım öpücükler..sevgi dolu öpücükler...Muccck :-))Küçük bir not : Görsel resimim kamuya açık diye düşünerek bloguma koymuştum.Kimsenin verisini çalmak gibi kötü bir niyetim yoktu.bunun altını çizmek isterim..

Yorumlar

deeptone dedi ki…
bak bi de bloglar yarışıyor varmış. ödüllü blog yarışması. oraya da bak istersen. bugünkü son yazıma yorum geldi, katılın diye.
:)
başarılar, e tabii sosyalsin.
:)
Profösör dedi ki…
Elbette sosyalsin.. Hngi linke nasıl gireceğiz ve nasıl beğenimizi bildireceğiz? Bir ışık tutarsanız seviniriz..
Şükriye Karahan dedi ki…
burayı ziyaret edebilirsiniz bloguma oy vermek için:))kısmını tıkladığınızda oy verebilirsiniz profesör,
teşekkür ederim...
Shirin Serkan dedi ki…
ben bir kez oy kullandım. ikinci kez kullanabiliyormuyuz acaba?
olursa sizin için de oy kullanırım.:)
Şükriye Karahan dedi ki…
günaydın,
bir kere kullanılıyor diye duymuştum arkadaşlarımın bloglarında ama kesin bir bilgim yok shirin serkan. siz deneyin isterseniz,olmazsa canınız sağolsun ,ben sizi vermiş gibi kabul ederim:-)))
Ebru i.S. dedi ki…
Ben de oy vermiştim ama deniycem seni de hayatım. Bol şans
Şükriye Karahan dedi ki…
teşekkür ederim ebrucum:)veremezsen de canın sağolsun.almış kadar oldum senden de;)
Shirin Serkan dedi ki…
oy verdim oldu. ikinci kez oluyormuş demekki.
yorumları okumak için gözlük bakacam.. :))
Şükriye Karahan dedi ki…
ay o kadar değil ama shirin serkan:D bak sonunda başına bela alacaksın yorumları sana düzelttirecegim bu gidişle:-)teşekkür ederim oyun için:-)
Shirin Serkan dedi ki…
ben de gözlüğü sana aldıracaktım. :) sadece yorumlarını okumak için gerekiyor o gözlük.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Güzel İnsanlar Biriktirmişim,

Bugün bir huysuzluk vardı üzerimde.Gece de uyuyamamışım.Sabah gözümü bankanın mesajıyla açtım.Sağolsunlar,bugün şerefine,alışveriş edeceğim noktalardan ne alırsam üç katı fazla puan vereceklermiş.Ben ise ihtiyacım olmadıkça alışveriş etmeyi seven bir tip olmadığımdan bu mesaj bana yaramadı.Sağolsunlar yine de sağır sultandan önce doğum günümü kutlama lütfunda bulundular.


Annem bugün  benim için  hazırlık yaparken  neli pasta  istediğimi sordu.Ben de beş karış suratla yapmamasını söyledim.Dedim ya ,doğum günüm benim için tam bir mutluluk kaynağı değil.Hatırlanmak,kutlanmak güzel şeyler.Sadece yanağıma iki öpücük ve seni seviyorum demeleri yeterli...Yoksa insanların benim için yorulmalarını istemiyorum.Hele hele oruçluyken...Ama annem bu...Koca kazık olmama rağmen tüm gününü mutfakta geçirme pahasına da olsa birbirinden leziz 4 çeşit yemeği yetiştirdi,üzerine bu moloz yığını düşmüş gibi duran bezmin bir kıza doğum günü pastası yaptı.Masayı da kurdu bir güzel...Gık bile demedi..Öyle keyi…

................

Ayyyy sabah sabah duydum şoklara girdim ! Meğer gündemin yüzeyselinde takılı kalmışım ben. Sabah annemle sohbet ederken ağzından şöyle bir cümle çıktı annemin : "artık kurumların adı Atatürk ile başlamayacak" "Atatürk Kültür Merkezi ,Atatürk Kapalı Spor Salonu...." bu ne ?
Şaka mı bu ,dedim.Aslında beklenilmeyecek bir şey değil bu.Ama ne bileyim onlar benim uydurmalarımdı ,gerçek olmamıştı.
Tüylerim diken diken diken oldu.Atatürk ibaresi kaldırılıyormuş.Bayramlarım kutlanmıyormuş.
Kanım dondu resmen ya.
Hele ki evlerimize astığımız bayraklar ve atatürk resimlerimiz bile izinli olacakmış.
Oktay Sinanoğlu'nun Bye Bye Türkçe'sinin ilk bölümü vardır hani.İlk okuduğumda çok korkmuştum ,endişelenmiştim.bir o kadar da içimdeki o ataleti yenmemin bir sebebiydi o örnek.
Nasıl korkmuştum o kitabı okurken ben !
İnsanlara bir silkelenin, bir kendinize gelin,herşey bu kadar iyi olamaz ,yaptıkları bazı yanlışlıkları da görün,bu kadar da kendi hatalarınızı görmezden gelmeyin.
Bir…

Üniversiteli Anne

Evlenip de çocuk sahibi olduğumdan beri hayatım öyle bir değisti ki...bir türlü rotamızı kaybettiğimiz günler bile oldu.. 6-7 ay İzmir Tire'de yaşadık...O başka bir hikaye...burada bahsetmeyi istediğim en güzel şeylerden biri... Umarım yakın zamanda bunu size güzelce anlatırım. Zaten bundan sonra bu blog sayfamda bir takım değişiklikler yapma kararım var...Bunun için artık daha organize daha planlı gitmek için yöntemler edindim. Evet bu da başka bir gün yazısı .Burda bir gülümseme smile'ı görmüş gibi gülümseyebilirsiniz . Benim bilgisayarım biraz arızalı olduğundan eşimin bilgisayarından yazıyorum.Onun klavyesi de kırgız-kazak alfabesi ...Yani bu satırları yazana dek ben bir süre idman yaptım.Ama yine smile yapamıyorum... ben aslında gülümsemeyi seven yazı dilinde bile seven gerçek hayattaymış gibi bunu yansıtmayı isteyen biriyim. bu yazımı okurken bunu düşünüp hissederek okursanız doğru iletişimi kurmuş olacağız  burda bir gözlüklü smile düşünebiliriz işte... Seneler seneler…