Ana içeriğe atla

Son

Bitsin istememiştim ben de.Devam ettirmek için koşullarımı gözden geçirdim hatta.Ölçtüm,biçtim,tarttım.Bir sonuca eremedim.Çocuk tiyatrosu ekibim sizlere ömür..Ne kadar kolay değil mi söylemesi...Değil de işte..Ne yapıcan...Koşullar bazen yaşamana izin vermiyor.....Yorumlar

Semi M.Eller dedi ki…
:))))) Üzücü, yapılacak bir şey yok mu gerçekten?
Profösör dedi ki…
Çocuk tiyatrosu yeniden kurulacak. Kurulmalı da. Gerekirse kurumsal kimlik çamlışmasını ben yapacaığım. Pes etmek yok. Sadece koşulları lehine yaratmak var. Bunun üzerinde biraz kafa yorma var. Bir çocuk gbi peşpeşe düşebilirsin ama, silkinip hemen kalkabilmen gerek. Bu konda yeniden düşünmeye davet ediyorum seni.
nevrotik dedi ki…
Pes etmek yok, ben başaracağına inanıyorum. Bazen doğru zamanı beklemek gerekiyor. Sen pes etme yeter ki. Yapabileceğim bir şey olsa keşke, ama yine de yapabileceğim bir şey olursa mutlaka söyle, arkandayım^^
deeptone dedi ki…
olsuuun.
başka daha iyisini yaparsın bigün.
:)
Shirin Serkan dedi ki…
ne oldu ki? biraz daha açık anlatırmısın?
Şanselize Bulvarı dedi ki…
Bu yorum bölümü de bir tuhaf oldu he,hatırlıyorum ben bir yorum yapmıştım ama...

neyse,

Şanselize Bulvarı'nın ilgili müdavimleri,

Ekibimiz maddi ve manevi açmazlardan dolayı artık dağıldı.Çünkü gereken desteği görmedi.Çünkü bazı koşullar yaşamaya izin vermiyordu.

Şu aşamada bitti.Tabi onun dışında kendi tiyatro faaliyetlerim sürüyor yine fahri bir şekilde...
benim bu konuda düşüncelerim var elbette.Ama gerçekleştirmek için kendime en kısa 2 yılı veriyorum..Daha iyi koşulları yaşama ve yaşatmak için...
Desteğiniz için teşekkür ederim..

Pes etmiş değilim de rotayı değiştirdim diyelim:)
Şanselize Bulvarı dedi ki…
deep,
bir gün daha iyisini yapabilmek umuduyla bu gerçeği kabullenmiştim,
teşekkür ederim :))
uzulme herseyde bı hayır vardır belkıde daha guzelı olacak ılerıde,umutsuzluğa kapılma asla,sevgıler:)
Şanselize Bulvarı dedi ki…
haklısın biricit ,
içimdeki o inanç hiç bitmedi,şimdiye dek böyle hüsranlar yaşadımsa da...

Benim hala bir umudum var/İsyan etsem istediğim kadar...;)

Sevgiler...:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Güzel İnsanlar Biriktirmişim,

Bugün bir huysuzluk vardı üzerimde.Gece de uyuyamamışım.Sabah gözümü bankanın mesajıyla açtım.Sağolsunlar,bugün şerefine,alışveriş edeceğim noktalardan ne alırsam üç katı fazla puan vereceklermiş.Ben ise ihtiyacım olmadıkça alışveriş etmeyi seven bir tip olmadığımdan bu mesaj bana yaramadı.Sağolsunlar yine de sağır sultandan önce doğum günümü kutlama lütfunda bulundular.


Annem bugün  benim için  hazırlık yaparken  neli pasta  istediğimi sordu.Ben de beş karış suratla yapmamasını söyledim.Dedim ya ,doğum günüm benim için tam bir mutluluk kaynağı değil.Hatırlanmak,kutlanmak güzel şeyler.Sadece yanağıma iki öpücük ve seni seviyorum demeleri yeterli...Yoksa insanların benim için yorulmalarını istemiyorum.Hele hele oruçluyken...Ama annem bu...Koca kazık olmama rağmen tüm gününü mutfakta geçirme pahasına da olsa birbirinden leziz 4 çeşit yemeği yetiştirdi,üzerine bu moloz yığını düşmüş gibi duran bezmin bir kıza doğum günü pastası yaptı.Masayı da kurdu bir güzel...Gık bile demedi..Öyle keyi…

Küçücük Ufacık Evlerin Dekorasyon Modellleri

Bugünlerde dar ev dekorasyonlarına takıldım kaldım resmen.
1+1 ev düzen durumları anlayacağınız,
bugün bir ilk daha yapayım dedim.
çoğu kişi zaten biliyor az çok geniş evlerde ne kullanılıp kullanılmayacağını.Ama önemli olan dar ev dizaynı yapabilmek.Ben biraz araştırdım.Belki sizin de işinize yarayan bir kaç fikir olabilir diye paylaşıyorum.


Koridordaki ölü alanları değerlendirmek için uygun bir yol
Şayet sizin de böyle dar holünüz varsa bence uygulanması makul bir seçenek


Mutfağınız bu şekilde dar ise iki tarafı da tezgahlı yapmak yerine bir tarafı aynalı veya camlı büfe olarak tasarlamak mantıklı görünüyor.hem evi aydınlık hem de büyük gösteriyormuş öylesi.
yatak odası küçük.gardrop küçük sorununa küçük bir dolap çözümü.yatağın tepesindeki o dolap hoşuma gitmedi gerçi.bir dolabın kapağı aynalı biri ünlü bir ressamın tablosu olsa ne güzel olurdu ! Klimt desem ;-)
İşte bu da başka bir mutfak dekoru çeşiti.Üst dolabı benim zevkimi yansıtıyor.Kullanışlı.
Bu da başka bir mutfak dolabı re…

................

Ayyyy sabah sabah duydum şoklara girdim ! Meğer gündemin yüzeyselinde takılı kalmışım ben. Sabah annemle sohbet ederken ağzından şöyle bir cümle çıktı annemin : "artık kurumların adı Atatürk ile başlamayacak" "Atatürk Kültür Merkezi ,Atatürk Kapalı Spor Salonu...." bu ne ?
Şaka mı bu ,dedim.Aslında beklenilmeyecek bir şey değil bu.Ama ne bileyim onlar benim uydurmalarımdı ,gerçek olmamıştı.
Tüylerim diken diken diken oldu.Atatürk ibaresi kaldırılıyormuş.Bayramlarım kutlanmıyormuş.
Kanım dondu resmen ya.
Hele ki evlerimize astığımız bayraklar ve atatürk resimlerimiz bile izinli olacakmış.
Oktay Sinanoğlu'nun Bye Bye Türkçe'sinin ilk bölümü vardır hani.İlk okuduğumda çok korkmuştum ,endişelenmiştim.bir o kadar da içimdeki o ataleti yenmemin bir sebebiydi o örnek.
Nasıl korkmuştum o kitabı okurken ben !
İnsanlara bir silkelenin, bir kendinize gelin,herşey bu kadar iyi olamaz ,yaptıkları bazı yanlışlıkları da görün,bu kadar da kendi hatalarınızı görmezden gelmeyin.
Bir…