8 Şubat 2013 Cuma

Bugün...

Sabah ufak çaplı bir blog gezisine çıktım.Ufak çaplı diyorum çünkü daha ziyaret edeceğim birçok blog var.

neyse sabahleyin gezinirken Festigan'ın Muz kızartmasını okudum.Uzun süre böyle değişik tarifleri üretmediğimi düşündüm.Zaten uzun süre oldu mutfağa da geçmedim.

nasıl istedi canım o an mutfağa geçmek...hani o an Dedeman'da aşçılık verseler öyle hırsla saldıracaktım.Cilt bakımı yapma hevesim birden söndü.Ben mutfağa geçmek istiyoruuuuum !

işimden,sorumluluklarımdan şikayetim bir dirhem yok.Ama şöyle kafam halim selimken evde de kimsecikler yokken bir tarif uygulamak istiyorum.Öyle tarife bak ,yap değil basbayağı kendi tasarımım olsun diyorum...Bugünlerde üretici etkisi olan bir gezegen üzerimde dolanıyor herhalde..dikkat edeyim de başıma düşmesin...

Bir de dikiş dikesim var..Geçen gün bir butikte salaş ve oldukça stil duran bir tuniği kendim dikme arzum uyandı.

Ha bir de tepinmek arzusu var ama merak etmeyin şiddet dolu tepinmek değil aşırı enerjinin üzerime sirayet etmesinden kaynaklanan bir dans edinme gurusu...

Şimdi bu istekler ruhumda canlandı,canım çok çekiyor ya..Biliniz en yakın zamanda bunlar tek tek yapılacaktır.Artık size gösterir miyim bilmem.Anlatması iyi de fotoğraf çekmeye üşeniyorum iyi mi:))

 bugün saçmalamak istedim.İçimden yazmak geldi.Ne yazsam diye düşünmedim...Direkt yazdım böyle.


Yorum Gönder