25 Şubat 2014 Salı

Uyumaya Çalışırken

belki bir an siz de benim hatlarıma düşüyorsunuz.kim bilir.aranızda çağrı merkezini aradığında kızan arkadaşlarım varsa bazınız haklısınız ama çoğu zaman da haksızsınız.Bu hayatta bazen ticaret denilen şeyin hizmet sektöründe olduğunu gözardı ediyor ve orada çalışanların da bir yere bağlı olduğunuzu unutuyorsunuz sanki.yetkili isterken çağrıdaki kişiye zaten yetki verildiğinizi ,verilseydi seninle onca lafı edeceğine direkt bağlamayı tercih ederdi değil mi !

işte bu cümleler günlük hayatımın bir parçası olmaya başladı !

*****

geçen hafta hep gece çalıştığım için tek tatil günümde de takdir edersiniz uyku düzenimi oturtamadım VE ben 5:30'da kalkacak olmama ve bu saate kadar hortlayıp zıplamama rağmen,kitap okumama rağmen ve gözlerim yanmasına rağmen UYUYAMIYORUM !

Heyecandan mıdır nedir ! Deli olacağım.Ben uyuyamazsam çok huysuz olurum !

Bir yandan içim içime de sığmıyor.Bir garip huzursuzluk da var.Bunda ev ahalisinin gerginliği de var tabi.Diğer taraftan telefonumun bozulmaya yüz tuttuğundan ve yeni alacak olduğum telefonun fiyatının beni düşündürmesi.bir yandan gelecek hayallerim....

tüm bunlar bir yana düşününce içimi aydınlatan,güneş gibi içimi ısıtan,hayatıma yeni birisi girse bu kadar sevinir miydim acaba diye düşündürten bir durum :

TATATATAMMMMMM,

oyun teklifi aldım. "1 saatlik bile olsa gelse ne iyi olur " denmiş hakkımda.Benim için düşündükleri rol de yine benimle ters köşe bir rol.Öyle sıradan değil yani.oyun hareketli de bir oyun.oyunu okumayı yeni bitirdim.kafamda işliyorum bakalım.

henüz kesin değil ama %95 olacak gibi.:)

burdaki çoğu insan beni tiyatroyla tanıdı."bir oyunun olduğunda haberimiz olsun ,izlemek isteriz"diyorlar.
hayatımda ilk defa tiyatro izledim.bir daha oyunun olduğunda haber ver.eşim çok beğendi,bundan böyle hep tiyatroya gidelim"diyen oluyor.
çok mutlu oluyorum.koltuğum kabarıyor.ve yerimi anımsıyorum bu hayatta.sonra tekrar hedeflerime yoğunlaşıyorum.

******

başka bir yazı yazacaktım bugün.içimden bu saatte bu geldi.
eski yazılarıma bakıyorum da önceden daha bir dolu yazıyormuşum.ee tabi müsait zamanım daha fazlaydı.
dur bakalım yine olur,yine !Yorum Gönder