5 Aralık 2012 Çarşamba

Denizin Yıldızı'nın Kısmetine...

Sevgili Denizin Yıldızı beni günler öncesinde mimlemişti sağolsun.Azcık (!)dağınık olan çekmecemi düzeltmek bugüne nasip olduğu için mimi de bugün cevaplayabiliyorum.
dağınıklık dediğinde bir iki parçanın ilgili yerlere konamayışı. Durum bu ! 

Yine de her zamanki düzenimin halini koymak istedim.

Bir de yani şimdi... çekmece bu;boru değil!
İçinde çok önemli şeyler olmasa da,siz bilseniz de bunları az buçuk,en nihayetinde azami dikkat göstermek gerekiyor.
Şunun şurasında çekmecem görücüye çıkıyor yani:-))

İşte bir dokun bin ah işit!Denizin Yıldızı da  "iyi ki mim verdik,yine saymış uzun cümlelerinden birini" dese yeri yani;-)

Haklısın arkadaşım,bence sen de haklıııısın :)


Konsolun üstündeki numunelerim de içinde yeralıyor.Ne olduğu seçiliyor değil mi onların da:)
Neyse benim düzenim de genelde budur.Aslında ben dağınık bir insanım.Bu yüzden eşyalarımı bölüp bölüp koyuyorum çekmeceye. Karton kutuda makyaj malzemeleri,yandaki kozmetik çantasında krem ,parfüm,yüz maskesi filan.Onun yanında tarak,fırça gibi bilumum edevatlar..Ojeler zaten görünüyor orda.Çok kıymetli hedayeli saatim(!)kolumda saatim olmadığını görenler saatim yok diye düşünerek bana saat alıyorlar ,sağolsunlar.Yakında parasız kaldığımda tezgah açıp caminin önünde satasım var ;-))Amaaa hedaye olduğu için bu yöndeki ticaret zekamı tiyatro bileti satışı üzerinde kullanacağım şimdilik:))

Kırmızılı,beyazlı,yapraklı ,kumaşlı kılıflar (Ayıptır söylemesi o kılıflar ben gibi beceriksizin elinden çıktı.Dikiş kursunda dikiş öğretmeninin entrikasından kurtulabilmiş tek eserlerim)
bendeki hikayesini merak edecek olursanız yoruma (yaz yaz yaz bir kenara yaz diyebilir şarkı moduna girebilirsiniz) Olmadı 4891 yazın cebinize hikayesi sesli gelsin ! Şaka şaka ,gevezeliğim tuttu yine azcık;)

Birinde saç düzleştiricim,birinde de saç maşası var.Orda gördüğünüz kırmızı kutu da alet çantası aslında,ben de onu takı kutusu yaptım.Çok iyi oluyor ya,kullanışlı yani.İşinize geliyorsa uygulayın derim:)
Güneş gözlüğü de mevsim itibariyle çantadan çıktı,çekmeceye yerleşti.güneş çıkarsa bilmem ama bugünlerde buralarda soğudu artık..hem de birden bire...

Ya bu arada ben yeni şarkılar keşfettim.Bir tanesini de buraya koyacağım :

Bilmiyorum artık beğendiniz mi? Ben bu tarz şarkıları severek dinliyorum.Gece yatağına uzanıp hayal kurarken bir kahve yanında bitter çikolata lezzeti veriyor bana.

İkisini de aynı anda isterseniz bir türk kahvesi tarifi size.
iki kişilik bir kahve yaparsanız 4 çay kaşığı türk kahvesi koyun.Şeker yerine de damak tadınıza göre (az tatlı,orta tatlı,çok tatlı) çikolata koyun.Sert çikolata koyarsanız iyice karıştırın.Chocella'lı ,nutella'lı gibi krem gibi olursa da az karıştırın pişesiye kadar.Kaynamadan önce de kendi haline bırakın.Kahveniz hem çikolatalı hem de köpüklü olacaktır.Çok karıştırdım diye köpürmez bu,demeyin.Köpürüyor köpürüyor:-))Hem mim,hem Birddy ,hem de çikolatalı kahve tarifi...Hadi yine iyisiniz kız ;-))

Afiyet bal şeker..yediğiniz içtiğiniz löp löp et olsun...

Hadi ben kaçtım...    
  
  
Yorum Gönder