22 Ekim 2012 Pazartesi

Hem şikayetim var ,Hem de yazar davetim !

Merhaba sevgili Blogger 'lar ,

blog sayfam Google Chrome'de açılırken hata veriyormuş.Açılmakta sorun yaşıyor.Bu sorunu aşmak için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

blog sayfam bugünlerde Şanselize Bulvarı tabelasının altında 403 Forbidden gösterip duruyor.Ordaki görüntü kirliliği beni irite ediyor.Oluşturduğu uyumsuzluk bir yana, acaba bu neyin sinyali ,diye düşündürtüyor.

Yorumlar kısmı cimicik cimicik kalıyor.:))Pek ufacık tefecik.Shirin Serkan'ın dediği gibi yapmaya çalıştım, beceremedim galiba.

Sesli blog seslendirme durumu elimizde varolan ses kayıt programından yapılıp öyle mi soundcloud'a yükleniyor ?

Artık ben de anasayfa gibi bölümlendirmeler yapmak istiyorum blogumda.

blog şemam değişirken sağolsun supercellma'nın desteğini çok gördüm.Oysa şimdi o bugünlerde iş güç meseleleriyle kafası da yoğun.Ayrıca kafam her sıkıştığında onu da rahatsız etmek istemiyorum.Öğrenmek de istiyorum.


Önümüzdeki günlerde artık  hafta sonları da dernekte çalışmaya başlayacağım.Hafta içi ve hafta sonu tiyatrodan artakalan zamanda da görme engelli bir edebiyat öğretmninin yazılı sınavlarını okumasında yardımcı olacağım.Tam da sınav haftaları yaklaşırken onu 1.2.3 'ler takip edecek.Dil ve Anlatım da ona eklenince sınıfta en az 30 kişi olsa ,lise 1!den başlayıp diğer sınıflara dek uzanınca bu çalışma tabi ki zamanımı alacak.

Oooo ne güzel şeyler yapıyorsunuz ,deyip beni utandırmaya kalkmayın.Bu da bir iş anlayışıyla yapılacak çünkü.
Böyle bir teklif yapılınca hayır diyemedim ,malum.Ücretsiz deseniz,engelliler kendilerine acınıldığını düşünüyorlar.Bence de haksız değiller.Pozitif ayrımcılığa uğrayanlar bu ülkede kadınlar ve engelliler !!

Anlayacağınız zaman dar.Hatta bundan sonraki haftadan sonra değil de ,ondan sonraki haftalarda radyo yayını yapacak konuk yazarlar davet etmek istiyorum.Herkes kendince yapacak programı ama radyo formatında.İsterse sesli okuyabilir,ister yazabilir,ister video çekebilir.Bu konudaki yorumlarınıza ve onaylarınızı önemsiyorum. 
Bumerang Ödülleri adayları belirleniyor.Bir kaç dal var böyle ama.Blogumdaki bu aksaklıklarla aday olmam işten değil.İstemem.Ne yapalım ,bu senelik kalsın !ayrıca orda belirtilen kategorilere sığdıramadım kendimi.sosyal blog sayılır mıyım ,çalışkan blog sayılır mıyım , en tarz blog olur muyum,en uyumlu olur muyum ,bilmem ama 
ben ödülümü sizlerden aldığım yoprumlarla ,kazandığım insanlarla alıyorum zaten ...Seneye daha sağlam adımlarla girebilirim belki :))

Bumerang Ödülleri'ne aday olan ve olacak olan arkadaşlarıma başarılar diliyor,tam destek diyorum:))
Haberlerinizi bekliyoruz !!

Yorum Gönder