30 Ekim 2012 Salı

Bu Bulvar 'En Sosyal Blog' Olmaya AdayArkadaşlar,
Hani size söyledim ya ,bumerang katılımınız bekliyor, diye bir yazı görüyorum herkese bu çağrı geliyor mu diye...Kategorimi de bir türlü çözememiştim..

Girsem hangisine uygun olurum diye düşünürken ben...dedim ki kaybedeceğim ne var ki,sosyal blog olarak gir dedim.Gir ;hakediyorsan kazanırsın dedim.ayrıca başvurdun da hemen kabul mu edildin ,o ne özgüven o dedim :-)))Sabah bir başvurdum akşamına ileti geldi ,onaylandı diye:)

Her zamanki mantığım devreye girdi ,bardağın boş tarafından bakma ,dolu tarafından bak dedim kendi kendime. Olursa ne alâ ,olmazsa pekala ! Zaten ben her halükarda yazıyorum.Ödül alamasan da yine yazmaya devam edeceksin.Sen doğanda yazmak var,vazgeçebilir misin hiç ! Hiç :-))

An itibariyle bundan böyle ben de Bumerang ödüllerine adayım..Herkese başarılar dilerim:-))

Eğer siz de Şanselize Bulvarı'nın  En Sosyal Blog olduğunu düşünüyorsanız buraya  BURAYI ziyaret edebilirsiniz bloguma oy vermek için:)))

Sanırım söylemem gerekenleri söyledim.aman şöyle de böyle de diye kafanızı şişirip durmayacağım bundan böyle.Paşa gönlünüz sosyal olduğumu düşünüyorsa işte yolunuz burdan geçiyor;yok paşa gönlünüz 'sana gelene kadar ooo daha kimler var ' diyorsa e siz de haklısınız,canınız sağolsun :-))

Hem kurban bayramı hem de cumhuriyet bayramını geride bıraktık iyi ya da kötü.İşte bu bayramdan size sakladığım öpücükler..sevgi dolu öpücükler...Muccck :-))Küçük bir not : Görsel resimim kamuya açık diye düşünerek bloguma koymuştum.Kimsenin verisini çalmak gibi kötü bir niyetim yoktu.bunun altını çizmek isterim..
Yorum Gönder