10 Eylül 2012 Pazartesi

Hımm mimmmm :)

Sevgili Biricit ,
Beni yine mimlemiş.Sağolsun,varolsun,mersilerden bir demet kendisine burdan:-))Ben de hemen ikiletmeden hızımı da bugün alamamışken günün bu son saatlerine yaklaşırken hemen cevaplayayım istedim.Tam üçleyeyim de siz bu yazıları okurken yarın ben de sesli okuayacağım kitap çalışmasının ilk raundunu nakavt edeyim değil mi :-))

Bu keyifli mimi ben de başta Deeptone'a,Tunes'e havale ediyorum.Akabinde kim cevaplamak arzusu hissederse cevaplayabilir.Ki,ben de bir dahasında onu mimler listeme eklerim.Bana gelene dek benim de takip ettiklerim mimlendikleri için,bazen mimlediklerimden de cevap alamadığım için direkt bu şekil kıssadan hisse yapıyorum ben de.:-))

Bozulduğumu filan sanmayın sakın.Böylesine razıyım ben .Sen de razıysan sen de gel:-))

*Günün nasıl geçti?
Günüm keyifli,kendi halinde ,rutin,huzurlu bir pazar günü olarak geçirdim.Kardeşimle keyifli keyifli sohbet ettik,kahvaltı ettik.Temizlik yaptım.Kardeşim tam damağıma layık ekler pasta almış gelmiş.Bir keyifle yedik.

*İsim vermeden bahset


Bu soru şimdi ilgi duyduğumuz kişiyi mi kastediyor ?Yoksa pazar gününü kimle geçirdiysem ondan mı bahsedeceğim?  

Pazar gününü kardeşimle geçirdim.Aramız iyidir,hoştur,şekerdir.Kendisi benden daha az konuşur.Keyfi yerindeyse şakalar yapar,takılır bana.Keyfi yoksa susar pusar odasında oturur.Pek evde duramıyor.Kendisi bir işkolik...  

*Neden hep cam kenarı?

Hayal kurup müzikle bütünleştirmek için.Daha kuytu bir yer olduğu için.Bacaklarım uzun olduğu için çapraz şekilde yönümü bulabildiğim için:-)  

*Bugün kendim için ne yaptım?

Düşünüyorum da...Müzik dinleyip kitap okuyup yazı yazdım. Şeftali,kavun,kırmızı erikten oluşan bir meyve tabağı hazırlayıp şapırrrt(!)yedim.Sonra da az şekerli türk kahvemi içtim.

*Twitter ana sayfanı aç ilk gözüne takılan?


Dur açıyorum şimdi :-) (Klavye tıklamaları sesi duyulur fondan) GülseBirsel !Bayılıyorum bu kadına ben :-))

*Düşün ki o bunu okuyacak...


Okursa okusun.Ona söyleyemeceğim şeyi zaten yazmam.Güçlü durma pahasına ettiğim yalanları öğrenir böylece.Ben de sonsuza dek susarım hem.Sayesinde ne yalancı insan olduğumu görür !
Ne de olsa bu hayat can kırıklarımızla da yürümeyi öğretti bize.....


*Kahkaha atmana sebep olan karikatürler?

güldüğüm karikatürlerden bazıları blog yazılarımda paylaşımda bulunuyorum.Bir kaç vardı ama herhalde silmiş olmalıyım,bulamadım.

*Klavyeye bakmadan bir şeyler yaz .


' b.z  ' yazabildim.tamam i harfi yok ama ne dediğim anlaşılıyor ama:-))Hakkımı yemeyin şimdi ! Bunu yazdığıma şükür.Allahtan kötü bir şey çıkmadı ağzımdan;-)

*Bir cümle düşün sonra kelimelerin yerlerini değiştirerek yaz .


Değil mi girecek yoluna herşey?Gitmeyecek hayat böyle ?

*Ctrl+V yap;


Birbirini tamamlamak değil midir AŞK ??? Varsın senin fazlan olsun beni eksiğim...  
Arkadaşımın duvarından beğenip kopyalamıştım.Aslında silsem iyi olurdu ama ne yapayım bahtınıza da bu çıktı:-))


Yorum Gönder