7 Temmuz 2012 Cumartesi

Saat 02 : 04 iken...Annemle babam bir tur yolculuğuna çıkmışken...Ben evimizin dairesinde tıngır mıngır bu satırları yazarken.....Bir şey yazasım geldi .Kapınızı çalıp gitmek istedim.Ardımda yine sevdiğim bir müzik bırakarak tabi...

                                           
                                        Lauren Christy-The color of the night

Annemler Karadeniz turuna gitti.Ben vermek zorunlu olduğum Matematik sınavı için tatil bile yapmadım.Arada işte internette tavla oynuyor,muhabbet ediyorum tanımadığım insanlarla.Önce oyundan konuşuyoruz,sonra zaten sırnaşmaya kadar gidiyor o çizgi.Benimse en azından şimdi kimseye şirinlik edecek halim yok.Bakıyorum olay medeni durumuma geliyor.Oyun bitince kaçıveriyorum,ne yapayım!!

İçim isyanlarda.İsyan demişken Halil Sezai'nin isyan şarkısını koyacağım aklınıza gelmesin.Genelde ben getitririm de ;diyelim biri "ben adam olmam" dese ben hemen 'adam' kelimesi geçen tüm şarkıları sayarım.
Bugünlerde çok ilginçtir cingen tarzı(!)şarkı söylemeye başladım.Çingene rolü verseler kotarırım valla. "Çiçeeeeeeekçi gız,baaaak bana,sarı lira vereceğim ben saanaaa,tak sepeti sen çık yola,"
ardından mahalle düğününün o basmakalıp ne idüğü belirsiz ritimsiz müziği ile  kıroca " ankara'nın bağları da büklüm büklüm yolları,ne zaman sarhoş oldum da galdıramadım golları"diyesim geliyor.
Sonra zaman zaman Jane Godall gibi şempanze taklidi yapıyorum.Çocuklar bayılıyor bu taklidimle:)Kimisi korkuyor.düşünün yani,ne maymunluklar ediyorum:)

Şimdi ben normalde hiç düğün seven,düğüne giden bir insan değilim ama.Gırgırına gitmek isterdim.Hatta bir şarkı da patlatıverirdim
Patlat bir şarkı,koy bir kadeh ,içiyoruz yine bu gece herşeyi boşver kal bu gece içiyoruz yine bu geceee

Anaaam benim galiba eserekliğim gelmiş,eserelim mi biraz;-))

Bir orddan bir burdan,nasıl dağınık blog yazısı oldu bu;beğenmedim hiç!!
Hep beğendiğim yazılar mı koyacağım,bu da numunesi olsun.Müziklerden kotarıyorum ne de olsa....

Kapanış şarkısını bir fransız şarkısı yapalım; ben bu aralar Ütopyamda Paris'te yaşıyorum da,söylemesi ayıp:))
Lara Fabian tüm sevenlere,sevilenlere,sevip de karşılık almayanlara,alıp da kalbi kırılanlara,kalbi henüz boş ,sevgisiyle ve benliğiyle doyuracak sevgiliye ihtiyacı olan tüm arkadaşlarıma hediye ediyorum....

                                                                      Je'taime.............
Yorum Gönder